Сбогом, световно първенство. Италия беше победена от Уругай

След като (неочаквано, нека си признаем) победи Англия с 2-1 и загуби (дори тук неочаквано) срещу Коста Рика с 0-1, мачът срещу Urugay видя много италианци, залепени за екраните, със затаен дъх.

Поражение, което за нашите Azzurri е равносилно на напускане на Световното първенство с голяма горчивина в устата, особено след като показа много по -добър отбор в квалификациите.

Стадионът "Натал" видя два по -малко агресивни отбора, отколкото се очакваше, когато има заложено място да продължи на Световното първенство, поне през първото полувреме. Италия, която започна с добро разпределение на терена и повече притежание на топката с уважение към противниците. Около 21 -ата минута на Балотели се дава жълт картон, което би попречило на участието му в следващия мач.
Първо полувреме, което завършва 0-0, но с добре разпределен национален отбор на терена и с добра формулировка, дори на моменти малко мръсна.
Първите 10 минути на второто полувреме виждат, че се случва много малко, докато Маркизио не претърпява грешен (или може би преувеличен?) Червен картон, който го принуждава да излезе заради предполагаем фал срещу не. 17 от Уругвай (Годин) и който задължава националния ни отбор да има само 10 играчи на терена.
В 70 -ата минута Прандели прави промяна и пуска Касано да влезе вместо Имобил, който го оставя с друга възможна смяна за Адзури.
Уругвай вкарва гол в 80 -та благодарение на ъглов удар, който е вкаран от рамото от Godìn.

Така завършва, с 1: 0, надпреварата на Италия за Световната купа, с толкова много горчивина, много ако и много но, но и голямо разочарование от страна на всички фенове на Azzurri.

Вижте също

Пирсинг на трагус: Колко болезнен може да бъде най -модерният пиърсинг на ушите

Пиърсинг имена: азбуката на декорацията на тялото

Татуировка зад ухото: ново оръжие за съблазняване?

Какво се случва сега? След като всички мачове от тази група приключат, всички отбори, класирани на осминафиналите, ще се сблъскат и ще се пресекат. Например: вторият класиран от група D, ще отиде да играе срещу първия класиран от група C, а първият класиран от група H ще се сблъска с втория класиран от група G. Трудно? Да, може би малко, особено за тези, които не дъвчат добре футбола, но ви уверяваме, че той е по -малко сложен, отколкото изглежда. Сега, когато Италия излезе, ще продължите ли да следите Световното първенство? Каним ви да се утешите, като огледате някои от най -секси футболистите на Мондиал 2014.