Италия победи Англия с 2: 1 в дебютния си мач на световното първенство

Всички бяха оценени като „отличен мач, изигран с класа и щедрост: снощи Италия победи Англия с 2: 1 в дебютния мач на световното първенство“. Въпреки високата влажност на стадион „Манаус“, от който много се страхуваха, и въпреки отсъствието на Буфон, ранен, Италия прибра първия, отличен резултат, с гол на Маркизио в 35 -та минута при отличен пас. Пирло, страхотен директор на цялата игра.

© уеб

Само след две минути, на 37 ", пристигна студеният душ: Италия беше разсеяна за момент и англичанинът Старидж вкара при подаване от Рууни, побеждавайки вратаря ни Сиригу. Играта се проточи към края на първото полувреме, като само няколко проблясъка и опит на Балотели, той посочва от време на време изоставен в противниковата половина.

Вижте също

Пиърсинг имена: азбуката на декорацията на тялото

Татуировка зад ухото: ново оръжие за съблазняване?

При възобновяването формацията не се променя. И това работи, защото вече на 50 "Кандрева се нуждае от центриране под целта за Балотели, който лесно вкарва втория гол на Италия. Тогава, разбира се, Италия започва спокойна и не особено агресивна игра, за да запази резултата.И всичко щеше да протече тихо, ако не беше поверен свободен удар на Пирло, който удря напречната греда, приближавайки се до третия гол, който така и не стига. отлично 2-1, ще дойде време да се срещнем с Коста Рика, петък, 20 юни, току-що от невероятна победа срещу фаворит на Уругвай, победен с 3-1.